Відгуки про компанію GOOODS - Інтернет-Магазин Товари для всіх Нестор16.05.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця31.07.2023Дякуємо Вам за відгук!Александр С.13.05.2020 ВідмінноКоментар продавця05.02.2024Дякуємо Вам за замовлення та відгук!Борис Б.30.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaПриятно иметь дело. Маски хорошего качества, но желательно вшивать проволочку.Коментар продавця31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення, за відгук та оцінку товара!Оксана С.21.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaмаски как и в описании,я довольнаКоментар продавця31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення, за відгук та оцінку товара!Анатолий С.20.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця21.04.2020Спасибо, Анатолий за оставленный отзывМихайло Л.14.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСпасибо! Быстро и качественно!Коментар продавця31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення та відгук!СЕРГЕЙ ВИКТОРОВИЧ К.14.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2020Спасибо за положительный отзыв. Будем рады видеть Вас снова среди наших клиентов.Игорь А.12.04.2020 ВідмінноОтличный продавец! Заказывал антисептик, все отлично!Коментар продавця05.02.2024Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію!Геннадий М.12.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaвсе хорошо,как и должно бытьКоментар продавця31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення та відгук!Віталій І.10.04.2020 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaХороший товар, быстрая доставка. Рекомендую!Коментар продавця31.07.2023Дякуємо Вам за відгук та оцінку!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Приятно иметь дело. Маски хорошего качества, но желательно вшивать проволочку.
Дякуємо Вам за замовлення, за відгук та оцінку товара!
маски как и в описании,я довольна
Дякуємо Вам за замовлення, за відгук та оцінку товара!
Спасибо, Анатолий за оставленный отзыв
Спасибо! Быстро и качественно!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Спасибо за положительный отзыв. Будем рады видеть Вас снова среди наших клиентов.
Отличный продавец! Заказывал антисептик, все отлично!
Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію!
все хорошо,как и должно быть
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Хороший товар, быстрая доставка. Рекомендую!
Дякуємо Вам за відгук та оцінку!