Отзывы о компании GOOODS - Интернет-Магазин Товары для Всех
Людмила С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Усе суперово! Молодці! Дякую!!!
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Артур Д.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Людмила п.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Андрій К.
Отлично
Мультипічка зроблена в Бельгії. Як такого внутрішнього освітлення немає, хоча в описі вказано, що є. Але при роботі конвекції ( верхнього тена) внутрішній простір освітлюється від розпеченого тена. Можливо це і мали на увазі як освітлення? А так, то опис і комплектність відповідає дійсності. Можна готовити в ручному режимі, тобто самому виставляти температуру і час приготування страви. Є захист від перегріву, можна припинити приготування натиснувши на паузу, відкрити дверку і подивитися що з стравою, а потім закрити і продовжити приготування. Температуру можна ставити до 200*С, а час до 60 хвилин. Керування сенсорними кнопками дуже легке.Інструкції рос. або украінською мовою немає, але є англійська. Робе нормально. Запікали м'ясо, в ручному режимі при 200*С-1,5години. Апарат нормальний. Прислали з Нововолинська Волинської області.
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук та оцінку товара!
Ирина К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Единственный минус-заказывали держатель для удилища такой формы,как на фото. Получили другой. С таким держателем такое же кресло можно было купить на 200 грн дешевле
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Натали М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук!
Ольга Ф.
Отлично
Продавец настоящий и очень приветливый,а главное всё честно без притворства и навязчивости,спасибо ей.
Комментарий продавца
Огромное спасибо, Ольга за Ваш искренний и радушный отзыв))
Усе суперово! Молодці! Дякую!!!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Мультипічка зроблена в Бельгії. Як такого внутрішнього освітлення немає, хоча в описі вказано, що є. Але при роботі конвекції ( верхнього тена) внутрішній простір освітлюється від розпеченого тена. Можливо це і мали на увазі як освітлення? А так, то опис і комплектність відповідає дійсності. Можна готовити в ручному режимі, тобто самому виставляти температуру і час приготування страви. Є захист від перегріву, можна припинити приготування натиснувши на паузу, відкрити дверку і подивитися що з стравою, а потім закрити і продовжити приготування. Температуру можна ставити до 200*С, а час до 60 хвилин. Керування сенсорними кнопками дуже легке.Інструкції рос. або украінською мовою немає, але є англійська. Робе нормально. Запікали м'ясо, в ручному режимі при 200*С-1,5години. Апарат нормальний. Прислали з Нововолинська Волинської області.
Дякуємо Вам за відгук та оцінку товара!
Единственный минус-заказывали держатель для удилища такой формы,как на фото. Получили другой. С таким держателем такое же кресло можно было купить на 200 грн дешевле
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Продавец настоящий и очень приветливый,а главное всё честно без притворства и навязчивости,спасибо ей.
Огромное спасибо, Ольга за Ваш искренний и радушный отзыв))
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!
Дякуємо Вам за відгук!