Отзывы о компании GOOODS - Интернет-Магазин Товары для Всех Альона В.08.02.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца09.02.2023Дякуємо Вам за відгук, кешбек відправили))Олег Ч.28.01.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaНе перший раз замовляю все як завжди на висоті!!! І обслуговування,і якісний товар! Рекомендую даного продавця.Комментарий продавца31.01.2023Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію! Кешбек відправили))Ірина З.22.01.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2023Дякуємо за відгук))Олег Ч.11.01.2023 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaПридбали м'ясорубку,якість гарна! Продавець відповідальний,рекомендую!!!Комментарий продавца31.07.2023Дуже приємно отримувати відгуки. Для нас важлива думка клієнтів. Чекаємо нових замовлень))Олег М.27.12.2022 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення та відгук!Мария Л.27.12.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца31.07.2023Дякуємо Вам за відгук та оцінку!Марина Д.24.12.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца31.07.2023Дякуємо Вам за відгук та оцінку!Лідія Ф.19.12.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення та відгук!Максим Т.03.12.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца31.07.2023Дякуємо Вам за замовлення та відгук!Тетяна А.28.11.2022 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца01.12.2022Дякуємо за відгук))
Дякуємо Вам за відгук, кешбек відправили))
Не перший раз замовляю все як завжди на висоті!!! І обслуговування,і якісний товар! Рекомендую даного продавця.
Дякуємо Вам за відгук та рекомендацію! Кешбек відправили))
Дякуємо за відгук))
Придбали м'ясорубку,якість гарна! Продавець відповідальний,рекомендую!!!
Дуже приємно отримувати відгуки. Для нас важлива думка клієнтів. Чекаємо нових замовлень))
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Дякуємо Вам за відгук та оцінку!
Дякуємо Вам за відгук та оцінку!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
Дякуємо за відгук))